.: بخشداری مرکزی شبستر :.

.: بخشداری مرکزی شبستر :.

.: بخشداری مرکزی شبستر :.

.: بخشداری مرکزی شبستر :.

.: بخشداری مرکزی شبستر :.

۲۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۴ ثبت شده است


استاندارمحترم آذربایجان شرقی دیدارجناب آقای دکتر روحانی با مردم تبریز و آذربایجان شرقی را اصلی‌ترین هدف سفر استانی هیات دولت اعلام کرد و گفت: دیدار عمومی رییس جمهور محترم با مردم از ساعت نه و 45 دقیقه قبل از ظهر روز چهارشنبه 30 اردیبهشت در استادیوم تختی تبریز آغاز می‌شود.بخشداری مرکزی شبستر

امروز بخشدار محترم بخش مرکزی به همراه امام جمعه محترم شهرستان حاج آقا محمد زاده و سر پرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر در مراسم کلنگ زنی احداث بخش سی تی اسکن بیمارستان فاطمیه شبستر که توسط خانواده خیر و نیک اندیش مرحوم حاج نجف بیاضیان بنیس برگزار گردید حضور بهم رسانیدند.

بخشداری مرکزی شبستر

تشریف فرمایی رئیس جمهور محترم و محبوب را به استان آذربایجان شرقی گرامی میداریم.

مردم غیور و شهید پرور شهرستان شبستر روز چهارشنبه جهت استقبال از رئیس جمهور محترم در استادیوم تختی تبریز به صورت پرشور و با شکوه حضور خواهند یافت.

بخشداری مرکزی شبسترسفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری به استان شهید پرور آذربایجان شرقی

بخشداری مرکزی شبستر


بخشداری مرکزی شبستر

امروز قبل از ظهر بخشدار محترم بخش مرکزی به همراه  آقای موسوی مسئول جمع آوری زکات شهرستان با حضور دهیاران بخش مرکزی در  جلسه  ای که  در محل سالن اجتماعات بخشداری مرکزی برگزار گردید حضور یافتند .


بخشداری مرکزی شبستر

امروز صبح  بخشدار محترم بخش مرکزی به همراه  دهیار و اعضای محترم شورای اسلامی  از روند اجرای  پروژه طرح هادی روستای یوسف آباد بازدید به عمل آوردند .بخشداری مرکزی شبستربخشداری مرکزی شبستر

امروز صبح بخشدار محترم بخش مرکزی شبستر همراه با فرماندار محترم شهرستان و کارشناسان محترم مربوطه در  جلسه کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شبستر در محل سالن اجتماعات بخشداری مرکزی برگزار گردید حضور یافتند.

بخشداری مرکزی شبستر

امروز بعد از ظهر بخشدار محترم بخش مرکزی شبستر در جلسه شورای اسلامی شهرستان شبستر با حضور اعضای محترم شورا ، فرماندار محترم شهرستان و بخشدار محترم بخش تسوج  در محل سالن اجتماعات بخشداری شبستر برگزار گردید، حضور یافتند.بخشداری مرکزی شبستر

امشب بخشدار محترم بخش مرکزی همراه فرماندار محترم شبستر در مراسم اعتکاف مسجد امام حسین (ع) حضور یافته و نماز مغرب و عشا را در جمع معتکفان به جماعت برگزار نمودند.


بخشداری مرکزی شبستر

امروز بعد از ظهر بخشدار محترم بخش مرکزی به همراه فرماندار محترم شبستر ، رئیس محترم اداره منابع طبیعی شهرستان در جمع شورا و دهیاری و خیرین روستای شانجان حضور یافته و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداختند.
بخشداری مرکزی شبستر

امروز بخشدار محترم بخش مرکزی همراه فرماندار محترم شهرستان شبستر ، رئیس محترم آموزش و پرورش و سایر مدعوین عزیز  در مراسم گرامیداشت هفته معلم که در دبیرستان کتایون دادرس شبستر برگزار گردیده بود حضور یافتند.بخشداری مرکزی شبستر

بخشداری مرکزی شبستر

معلم یادآور تلاش بی تکلف و بدون چشمداشت است. معلم ادامه دهنده راه انبیاست و تلاش می‌کند آینده انسان‌ها را تضمین کند. به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی علیه السلام و روز بزرگداشت مقام والای معلم و به پاس تلاش های صادقانه جامعه فرهنگی کشور، این ایام را به کلیه بنیانگذاران پایه های دین و دانش تبریک عرض نموده، شادی، تندرستی، کامیابی را در امر تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم از خداوند قادر متعال مسئلت داریم.

بخشداری مرکزی شبستر

کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند بی شک همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است و در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت. روز کارگر  بر همه کارگرانی که با خلاقیت و تلاش خود زمینه ساز شکوفایی و اعتلای همه جانبه کشور می شوند مبارک باد.بخشداری مرکزی شبستر

امروز بخشدار محترم بخش مرکزی شبستر در جلسه ی گرامیداشت روز شوراها در سالن اجتماعات فرامانداری شبستر حضور یافتند.

مدیرکل محترم سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ، فرماندار محترم شهرستان شبستر ، بخشداران محترم بخش صوفیان و تسوج ، شهرداران و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان شبستر و مسئولین و روسای محترم ادارات نیز در این همایش حضور داشتند.

در این همایش از شوراهای منتخب شهری و روستایی شهرستان با اهدای هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
بخشداری مرکزی شبستر
بخشداری مرکزی شبستر

این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.بخشداری مرکزی شبستر

امروز بخشدار محترم بخش مرکزی به همراه رئیس محترم اداره منابع طبیعی شهرستان در جمع شورای اسلامی روستای شانجان حضور یافتند.

در این جلسه مسائل زیست محیطی و موانع و مشکلات بحث و بررسی گردید.

در پایان نیز از نزدیک و به صورت میدانی از سطح مراتع موجود در روستای شانجان بازدید به عمل آمد.
بخشداری مرکزی شبستر